Конкурси за работа

Software Engineer for IoT and Embedded systems / R&D/

Обява № 085S
Позиция Software Engineer for IoT and Embedded systems / R&D/

Нашият клиент е утвърдена компания с европейско участие в областта на разработката, производството и продажбите на мобилни хардуерни и софтуерни приложения, интелигентни решения в областта на управление на транспортни системи / IoT /. Във връзка с развитието на дейността си компанията търси Software Engineer for IoT and Embedded systems / R&D/.

Изисквания

Висше техническо образование със специалност: Компютърни науки, Електронна техника, Комуникационна техника, Информатика и др.
Професионален опит в дизайн и имплементиране на embedded устройства и embedded софтуерни системи.
Професионален опит от 2-4 години т в програмиране на C /, С++ (Асемблер е предимство).
Много добро познаване на архитектурата на 8, 16 и 32-битови микроконтролери, отлично познаване и работа с Embedded RTOS.
Познаване и ползване на системи за контрол на версиите на изходния код (version control systems)
Предимство е познаването на принципите на управление на GSM, Bluetooth, WiFi модули/модеми,
Предимство е опит при оптимизация на алгоритми за оптимална работа при ограничени ресурси (изчислителни ресурси, памет).
Предимство е познание и опит в цифрова обработка на сигналите(DSP), Опит в работа с FPGA
Владеене на технически английски – работно ниво
Възможност за работа от в къщи

Отговорности

Разработва софтуер за embedded системи . Разработва алгоритми за работа на фърмуер за 8/32 битови микроконтролери на „C”, С++“ ( работа с „Асемблер” е предимство)
Създава и участва в реализацията на прототипи за индустриално производство
Създава техническа документация на разработения софтуер за микроконтролери
Консултира клиенти, търговски и производствени звена

Условия

Възможност за професионална реализация в разрастваща се компания с много интересни проекти и международни стандарти
Работа в коректен екип от професионалисти, много добро стартово възнаграждение, съответстващо на нивото на позицията в компанията, утвърдена бонусна система

Възможност за работа от вкъщи Заплата от 3000 до 4000 BGN (Нето)[/wpv-autop]

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 085S