Конкурси за работа

Product Manager

Обява № 097V
Валидна до
Позиция Product Manager

Нашият клиент е голяма компания, специализирана в областта на маркетинга и дистрибуцията на бързооборотни хранителни и нехранителни продукти. Компанията е с над 25 години опит в България и чужбина и богато продуктово портфолио, включващо водещи световни марки. Във връзка с разрастването на дейността си и реализирането на маркетинговата и търговската политика, компанията търси опитен професионалист за позицията - "PRODUCT MANAGER".

Изисквания

• Висше образование – „Maркетинг” или другo релевантно за позицията
• Опит в областта на продуктовия маркетинг - минимум 3 години
• Опит в сферата на бързооборотни хранителни и нехранителни продукти ще се счита за предимство
• Много добро владеене на английски език
• MS office (Word, Excel, Power Point)

Отговорности

• Позиционира и развива продуктовите групи, за които отговаря на българския пазар
• Изготвя стратегии за повишаване на продажбите и лансиране на нови продукти
• Изготвя маркетингови бюджети, планира маркетингови активности и следи за тяхното изпълнение
• Следи и анализира пазарите и конкуренцията
• Формира цени, развива продуктовите гами и участва в определянето на дизайна на продуктите
• Контактува с доставчиците и производителите на част от продуктовите групи на компанията
• Следи за наличността на продуктите, тяхната обръщаемост и изготвя периодични анализи

Условия

• Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
• Много добро основно възнаграждение и стимулираща бонусна система.
• Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографи на [email protected],Ref.#: 097V