Конкурси за работа

Oфис сътрудник в адвокатска кантора

Обява № 106S
Валидна до
Позиция Oфис сътрудник в адвокатска кантора
Кратко описание на фирмата З

а наш клиент, утвърдено адвокатско дружество, което е специализирано в областта на корпоративното право, търсим офис сътрудник, който ще бъде част от административния екип, който подпомага мениджърите и адвокатите в кантората.

Изисквания

Висше/средно образование;
Много добро владеене на български и английски език (писмено и говоримо);
Добро владеене на MS Outlook, MS Word и MS Excel, Power Point
Знания и умения за боравене с офис техника
Отлични комуникативни и организационни умения;
Умения за водене на бизнес кореспонденция.

Отговорности

Води, систематизира и архивира делова кореспонденция;
Обработва, подрежда и класифицира правни документи по вътрешни проекти;
Води отчетност и систематизира разходни документи по вътрешни проекти;
Извършва преводи от и на английски език
Работи със софтуер за управление на дейността;
Работи с входяща поща, телефонни обаждания и кореспонденция
Посреща гости и участва в поддържането на организацията и подредеността на офиса.

Условия

Работа в представителен офис в идеален център на София;
Възможности за придобиване на практически опит в администрацията на правни дейности ;
Подходящо и за студенти, последна година задочно обучение специалност право или хора, които желаят да да придобият професионален опит в административна правна област; Заплащане в съответствие с отговорностите и нивото на позицията в компанията.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 106S .