Meниджър Продажби на бързооборотни продукти/нехранителна дивизия/ в направление Традиционна търговия

Обява № 099V
Позиция Meниджър Продажби на бързооборотни продукти/нехранителна дивизия/ в направление Традиционна търговия

Нашият клиент е голяма международна компания, специализирана в областта на производството, продуктовия маркетинг и дистрибуцията на бързооборотни продукти. Компанията е с над 25 години опит в България и чужбина, и богато продуктово портфолио включващо водещи световни марки. Във връзка с разрастването на търговската си дейност и реализирането на маркетинговата и търговската политика на националния пазар, компанията търси опитен професионалист за позицията "Meниджър Продажби на бързооборотни продукти/нехранителна дивизия/ в направление Традиционна търговия".

Изисквания

Висше образование

Минимум 3 години опит в областта на търговията с бързооборотни стоки

Добро владеене на английски език

Добра компютърна грамотност - MS office (Word, Excel, Power Point)

Отговорности

Разработва и внедрява търговска стратегия за конкретно портфолио от продукти в канал - Традиционна търговия

Развива дистрибуторската мрежа

Контролира и оптимизира разходите

Координира процеса на взаимодействие между екипите с цел постигане на максимални резултати

Условия

• Възможност за професионална изява и развитие в стабилна и динамично развиваща се компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
• Отлично стартова основна заплата и атрактивна бонусна система.
• Възможност за дългосрочно развитие, фирмени обучения и кариера.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете професионална автобиография на [email protected], Ref.#: 099V