Конкурси за работа

Mладши сътрудник в офертен отдел, София

Обява № 062К
Валидна до
Позиция Mладши сътрудник в офертен отдел, София

Нашият клиент е търговска компания, водеща на пазара за метални керемиди и покривни материали повече от десет години. Компанията предоставя на своите клиенти цялостни решения - от проектиране до изграждане и ремонт на покриви и покривни конструкции.

Компанията търси да присъедини към своя екип мотивирани и отдадени специалисти, с желание за учене и развитие в компанията.

Основна роля: Подпомагане на търговската дейност на фирмата, чрез консултиране на клиенти в офиса на компанията, изясняване на очакванията на клиентите, изготвяне на оферти, обработване на запитванията и технически спецификации.

Изисквания
  • Средно или Висше техническо/строително образование
  • Опит в изготвянето на търговска документация (оферти и договори)
  • Умения за изграждане на ефективни отношения с колеги и клиенти
  • Компютърна грамотност
  • Техническа грамотност и умения за изясняване на техническите параметри по заданията на клиентите