Конкурси за работа

Mладши специалист по продажбите от офис

Обява № 006Н
Валидна до
Позиция Mладши специалист по продажбите от офис

От името на наш ключов клиент, търговска фирма в областта на технологиите и дистрибуцията на електронни компоненти, търсим да назначим Mладши специалист по продажбите( от офис).

Позицията е подходяща за инженери/студенти в последен курс , които нямат достатъчно натрупан професионален опит, но желаят да надграждат знания и умения чрез задълбочени обучения в една положителна работна среда, в която всички членове на екипа работят заедно за крайната цел.

Изисквания

Висше техническо образование , може студенти в последен курс на обучение;
Опит в продажби, предимство е опит с технически продукти;
Английски език на работно ниво;
Компютърна грамотност- работа с технически софтуер;
Познания в областта на машинното инженерство.

Отговорности

Обслужва запитвания и заявки на клиентите на фирмата по телефон и е-мейл;
Изготвя оферти и технически предложения;
Предоставя техническа информация на относно продуктите на компанията и техните параметри;
Подпомага от офис работата на търговците по региони.

Условия

Възможност за старт на кариерата и професионална реализация в утвърдена международна компания;
Заплата 2000лв.(бруто), бонусна система.
Задълбочени продуктови обучения за запознаване на предлаганите от фирмата продукти и услуги.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете
автобиография на [email protected] Всички документи ще бъдат разгледани при пълна
конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно
изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат
поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 да
извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.