Junior Embedded Firmware Engineer for IoT and Embedded systems / R&D/

Обява № 100S
Позиция Junior Embedded Firmware Engineer for IoT and Embedded systems / R&D/

Нашият клиент е утвърдена компания с международно участие в областта на разработката, производството и продажбите на мобилни хардуерни и софтуерни приложения, интелигентни решения в областта на управление на транспортни системи / IoT /. Във връзка с развитието на дейността си компанията търси - Junior Embedded Firmware Engineer for IoT and Embedded systems. / R&D/

Изисквания

• Висше техническо образование със специалности: Компютърни науки, Електронна техника, Комуникационна техника, Информатика и др.
• Професионален опит - 1 година в дизайн и разработка на embedded устройства и embedded софтуерни системи, програмиране на C /, С++
• Познаване на архитектурата на 8, 16 и 32-битови микроконтролери, познаване на Embedded RTOS.
• Предимство е познаването на принципите на управление на GSM, Bluetooth, WiFi модули/модеми,
• Предимство е познание и опит в цифрова обработка на сигнали (DSP), Опит в работа с FPGA
• Владеене на технически английски – работно ниво

Отговорности

• Разработва софтуер за embedded системи в екипни проекти с опитни колеги. Разработва алгоритми за работа на фърмуер за 8/32 битови микроконтролери на „C”, С++“
• Участва в създаването на прототипи за индустриално производство
• Създава техническа документация на разработения софтуер за микроконтрол

Условия

Възможност за професионална реализация чрез фирмено обучение с опитни ментори в разрастваща се компания с много интересни проекти и международни стандарти.
Работа в коректен екип от професионалисти, много добро стартово възнаграждение, съответстващо на нивото на позицията в компанията, утвърдена бонусна система, допълнителни придобивки - допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна;
Възможност за работа от в къщи.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 100S.