Конкурси за работа

Fashion Brand Manager – Luxury Clothing & Accessories

Обява № 009V
Позиция Fashion Brand Manager – Luxury Clothing & Accessories

Нашияг клиент е компания с над 15 години успешно развитие на българския пазар. Компанията притежава популярна верига магазини за представяне на премиум брандове дамски и мъжки облекла и аксесоари към тях. Във връзка с разширяването на веригата магазини и разрастването на предлаганото портфолио от марки, компанията търси опитен професионалист за позицията - "Brand Manager–Luxury Clothing & Accessories".

Изисквания

Университетска степен по маркетинг, икономика или друго подходящо образование
Опит над 3г. в областта на и маркетинга и продажбите в сектора на модата
Много добра комуникативност и инициативност
Отлично владеене на английски език
Много добра компютърна грамотност
Управленски опит

Отговорности

Отговаря за висок клас продуктови групи
Мониторинг и анализ на пазарните тенденции, нуждите на потребителите и ефективността на конкурентите за различните марки
Изработва съгласувано с мениджмънта и прилага цялостна годишна маркетингова стратегия за развитие на брандовете за които отговаря.
Предлага и ръководи развитието на инициативите за разширяване на портфолиото на марките и новите продукти
Изготвя планове за продажби и маркетингови активности
Планира и организира рекламните дейности
Анализира тенденциите в темпа на продажбите за идентифициране на потенциала на марките и прилага коригиращи мерки, когато е необходимо
Развива имиджа на марките
Управлява екип от продуктови мениджъри

Условия Възможност за професионална изява в стабилна и развиваща се компания с утвърдено име в пазарния сегмент. Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера Много добра основна заплата и атрактивна бонусна система. Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография, Ref.#: 009V, [email protected]