Конкурси за работа

ERP Kонсултант

Обява № 022D
Валидна до
Позиция ERP Kонсултант

Нашият клиент „Бонев Софт Одитинг" ООД разработва, внедрява и поддържа софтуерни решения за управление, базирани на интегрираната система АЖУР® и използвани успешно от фирми, бюджетни предприятия и организации с идеална цел.

Изисквания

Висше икономическо образование – предимство е „Счетоводство и контрол“, „Финанси“
Опит в работа с ERP или сходни системи за управление на бизнеса.
Познаване на нормативните актове в областта на счетоводното и данъчно законодателство;
Отлични познания по ЕКСЕЛ.
Английски език - работно ниво
Умения за работа по индивидуални проекти за внедряване при клиенти. Много добре развити умения за бизнес комуникация

Предимство при заемане на позицията:

Опит на подобна длъжност
Познания за работа с SQL бази данни (без програмиране).

Отговорности

Разбира дейността на клиентите и предлага модулите съответстващи на техните потребности;
Представя продуктите от серия Ажур на клиентите;
Организира инсталирането на продуктите;
Обучава клиентите в правилното използване на продукта;
Настройва продукта по искане на клиента;
Трансферира данни от по – ниски към по – високи версии на продукта;
Осигурява високо квалифицирана консултация свързана с продукта.
Изготвя правилно първични счетоводни документи /фактури/ за извършените услуги;
Изготвя протоколи за извършени услуги при клиенти, както и последващото им въвеждане в СУК.

Условия

Работа в утвърдена компания с дългогодишна история и интегрирана софтуерна система добре позната на българския пазар. Фирмено обучение. Безсрочен трудов договор, твърдо месечно възнаграждение и бонуси.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на: [email protected], Ref: 022D