Конкурси за работа

Търговски представител

Обява № 025V
Валидна до
Позиция Търговски представител

Нашият клиент БУЛВАРИЯ АВТОМОБИЛНИ ПРОДУКТИ е официален представител за България на CYCLON HELLAS S.A и VALVOLINE.
БУЛВАРИЯ предоставя на българския пазар пълната гама висококачествени масла и греси за всички видове превозни средства от леки автомобили, мотоциклети до товарни автомобили и стационарни промишлени двигатели. Смазочните продукти на компанията покриват редица сертификати за качество от международно акредитирани организации: API, ACEA, MIL, VOLVO, MTU, VW, MAN и др.

Изисквания

• Висше образование – предимство е техническа специалност
• Опит 3г. на подобна позиция- предимство е опит в продажби на смазочни продукти
• Много добро владеене на английски език писмено и говоримо
• Много добри компютърни умения
• Шофьорска книжка

Отговорности

• Управлява търговската мрежа в региона
• Постига договорените цели по продажби
• Развива марката и позиционирането на продуктите
• Развива и поддържа добри отношения с клиентите - автосервизи, магазини за резервни части, бензиностанции и др
• Изследва конкуренцията
• Изготвя доклад за ръководството за постигнатите резултати
• Провежда презентации пред потенциални клиенти

Условия Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна и развиваща се международна компания. Служебен автомобил, телефон, лаптоп. Много добро възнаграждение и стимулираща бонусна система. Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 025V