Конкурси за работа

Търговски представител /аптечен пазар/

Обява № 008К
Валидна до
Позиция Търговски представител /аптечен пазар/

Нашият клиент е официален представител за България на чужда компания, предлагаща OTC продукти, продукти за подобряване на здравето: репродуктивните способности на мъжа и жената, пренатални витамини и витамини в подкрепа на костната система, зрението, продукти за неонатална грижа, както и витаминни комплекси при спорт и натоварване и други.

Изисквания

Висше образование
Опит в продажби и опит на аптечен пазат
Предишен опит в продажби на медицински, фармацевтични продукти
Шофьорска книжка

Отговорности

Работи активно за създаване и повишаване на търсенето на продуктите на компанията в поверения му регион. Представя и промотира продуктите на компанията пред фармацевтите в аптеките от неговия район
Изгражда положителна репутация на фирмата сред фармацевтите
Постигане на финансовите цели на организацията
Участва в мърчандайзинга на продуктите в аптеките
Следи и отговаря за промоционалните активности в аптеките

Условия

Отлични възможности за професионална реализация и развитие в утвърдена компания с изградени стандарти и корпоративни ценности. Динамична и разнообразна работа, свързана с интензивни контакти с клиенти. Мотивиращо възнаграждение, бонусна система, обвързана с резултатите. Служебен автомобил, телефон, компютър.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 008К .