Конкурси за работа

Търговски предтсвител на системи за строителството

Обява №
Валидна до
Позиция Търговски предтсвител на системи за строителството

Нашият клиент е голяма българска компания лидер в производството и предлагането на комплексни и иновативни системи от продукти и услуги за строителството. Компанията има изградена дистрибуторска мрежа в цялата страна и утвърдени позиции на българският пазар.

Изисквания

• Висше / средно образование
• Опит на подобна позиция – минимум 2 година;
• Опит в продажби на строителни продукти е предимство
• Умения за водене на преговори и презентиране
• MS Office
• Шофьорска книжка

Отговорности

• Осъществява контакти и развива отношенията с клиентите от строителния бранш в региона с цел повишаване на продажбите;
• Контактува със строителни фирми, инвеститори, архитекти, проектанти, дистрибутори на строителни материали
• Консултира клиенти, презентира продуктите на фирмата
• Изготвя оферти, води търговски преговори, договаря условия
• Организира промоции на продуктите на фирмата и демонстрира приложението им на клиенти в поверения му регион;
• Обработва постъпилите заявки от клиенти и осигурява своевременното им изпълнение;

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна и развиваща се компания. Служебен автомобил, телефон, лаптоп. Много добро възнаграждение (Заплата от 1400 до 1800 BGN (Нето), бонусна система.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 031J