Конкурси за работа

Търговец на пневматична техника - Североизточна България

Обява № 070S
Позиция Търговец на пневматична техника - Североизточна България
Кратко описание на фирмата Нашият клиент е водеща компания в сферата на продажбите на компресорни системи. Партньорите на компанията са утвърдени световно известни фирми производители. Компанията доставя на българската индустрия цялостни енергоспестяващи решения за компресиран въздух.
Изисквания

Висше/средно техническо или икономическо образование
Търговски опит с технически продукти в В2В - мин. 2 г.
Шофьорска книжка – категория "В"
Добро владеене на английски език
Компютърна грамотност
Възможности за интензивно пътуване в региона

Отговорности

Отговаря за продажбите на продуктовото портфолио в поверената му територия. Консултира клиентите в избора им.
Развива клиентската база на компанията в региона. Разработва пазарни стратегии за поверения му регион.
Осъществява директни продажби и поддържа постоянен контакт с клиентите.
Следи за сроковете на разплащане с клиентите.
Изготвя отчети, анализи и препоръки за развитие на системата на продажби.

Условия

Възможност за професионална реализация в чуждестранна компания с изградени стандарти и ценности. Отлични условия на работа и възнаграждение, съответстващо на нивото и отговорностите на позицията, с изградена стимулираща бонусна система. Служебен автомобил, телефон и лаптоп. Фирмени обучения в България и чужбина.