Конкурси за работа

Търговец на индустриални продукти

Обява № 077D
Валидна до
Позиция Търговец на индустриални продукти

Нашият клиент е българска компания - представител на водещи марки индустриални продукти. Компанията има утвърдени позиции на българския пазар и сред лидерите в своя бранш. Техни клиенти са големи инвеститорски и строителни компании.

Изисквания

Висше икономическо или техническо образования
Търговски опит с технически/индустриални продукти 1-2г.
Много добър писмен и говорим английски език
Висока компютърна грамотност
Инициативност; умения за работа както в екип, така и самостоятелно; много добри комуникативни и аналитични умения

Отговорности

Установява контакти с нови и настоящи клиенти
Води преговори и договаря търговските условия по сделката, сключва договори
Изготвя презентации и оферти
Консултира клиентите за най-подходящото за тях решение
Проследява плащанията и съдейства на клиента по време на целия процес - доставка, монтаж и следпродажбено обслужване
Контактува с доставчиците от чужбина
Работи със специализиран софтуер за ценообразуване

Условия

Фирмено обучение, работа в стабилна компания, млад и динамичен екип, възможност за професионална изява и развитие. Твърда заплата и бонуси обвързани с конкретното участие на служителя в различните проекти.