Конкурси за работа

Търговски сътрудник в офертен отдел

Обява № 077D
Валидна до
Позиция Търговски сътрудник в офертен отдел

Нашият клиент е търговска компания – вносител на индустриални продукти. Компанията има утвърдено име на българския пазар и е сред лидерите в своя бранш.

Изисквания

Висше образование – икономическо или техническо
Опит в изготвянето на търговска документация – оферти, договори, презентации
Много добър писмен и говорим английски език
Умения за изграждане на ефективни отношения с колеги и клиенти
Висока компютърна грамотност

Отговорности

Предоставя необходимата информация за продуктите на компанията – характеристики, приложение и др. във връзка с постъпили запитвания от клиенти
Изготвя оферти, презентации, проектодоговори
Контактува с клиенти за изясняване на детайлите по техни запитвания
Съдейства на клиентите като идентифицира точно потребностите им и предлага най-подходящото за тях решение
Подпомага дейността на търговците
При необходимост контактува с фирмите производители
Работи с web базирана система, MS Office

Условия

Фирмено обучение. Възможност за професионално и кариерно развитие. Работа в млад и сплотен екип. Твърдо месечно възнаграждение и бонуси обвързани с работата по конкретни проекти.