Конкурси за работа

Търговец корпоративни продажби - град София

Обява № 086К
Валидна до
Позиция Търговец корпоративни продажби - град София

Нашият клиент е технологична компания, водещ ИТ системен интегратор и доставчик на облачни услуги. Повече от 25 години компанията помага на финансови, банкови, аутсорсинг, телекомуникационни и много други бизнеси да повишат своята ефективност и да подобрят своята конкурентоспособност.

Ако се вълнувате от напредналите технологии и имате желание за развитие в технологичната сфера, тогава тази позиция може да бъде много подходяща за вас.

Като „Търговец корпоративни продажби“ вашата роля ще бъде да създавате мрежа от контакти със специалисти в индустрията, да откривате и поддържате партньорски взаимоотношения с клиенти и да договаряте сделки.

Изисквания

• Опит в продажбите, предимство би бил търговски опит в областта на технологиите
• Интереси и желание за развитие в технологичната сфера
• Отлични презентационни умения
• Владеене на английски език е предимство
• Шофьорска книжка

Отговорности

• Разширява пазарния дел на компанията, чрез създаване и поддържане на дългосрочни контакти с корпоративни клиенти
• Изпълнява бизнес плановете за развитие и продажби за конкретни сегменти или пазари
• Идентифицира нови бизнес възможности в рамките на целевите пазари
• Управлява проактивно целия процес на продажба с цел успешно приключване на сделките
• Подготвя стандартни оферти, предложения и договори в сътрудничество с останалите отдели на компанията
• Развива и поддържа мрежа от професионални контакти с цел установяване на партньорски взаимоотношения
• Постоянно проучва индустрията и пазара, за да подобрява възможностите за продажби
• Проследява и анализира конкуренцията, продуктите и дейностите
• Изготвя свързани с продажбите отчети
• Непрекъснато поддържа актуална информацията по отношение на възможностите за продажби

Условия

Вълнуваща работа, която ще предостави на избрания кандидат голямо влияние както върху успеха на компанията, така и върху неговата/нейната кариера
Вдъхновяваща работна среда с ангажирани и мотивирани колеги, фирмена култура, характеризираща се с гъвкавост и ориентация към хората
Обучения на работното място
Професионално и личностно развитие
Много възможности да покажете предимствата си и да се развиете
Твърдо възнаграждение стартиращо от около 2000 лв. нето и допълнителни бонуси, свързани с резултатите и постиженията
Служебен автомобил, компютър, телефон

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография, Ref.#: 086К