Конкурси за работа

Сътрудник работа с клиенти в студио за дигитален печат

Обява № 076К
Позиция Сътрудник работа с клиенти в студио за дигитален печат

Нашият клиент е студио за широкоформатен дигитален печат. Разчитайки на висок професионализъм, модерна технологична база и отлични специалисти, компанията се е наложила като надежден партньор в областта на печатната
реклама.

Изисквания

Предишен опит в копирно студио, студио за печат, рекламна агенция
Познаване на процесите в областта на полиграфията
Отлична компютърна грамотност и умения за работа с офис техника
Желание за развитие в областта на печатната дейност

Отговорности

Обработване на запитвания на клиенти
Водене на кореспонденция, приемане и издаване на фактури, следене на плащания
Следене и обработка на електронна поща, входящи и изходящи документи и поддръжка на архив;
Работа с доставчиците на материали, следене на наличности, правене на заявки

Условия

Отлична атмосфера на работа в малък екип от мотивирани специалисти в областта на печатна реклама и дизайн.
Възможност за дългосрочна перспектива и кариерно развитие. Много добри условия на труд и възнаграждение.
Работно място - кв. Изток.