Конкурси за работа

Сътрудник в търговски отдел

Обява № 062К
Валидна до
Позиция Сътрудник в търговски отдел

Нашият клиент е търговска компания, водеща на пазара за метални керемиди и покривни материали повече от десет години. Компанията предоставя на своите клиенти цялостни решения - от проектиране до изграждане и ремонт на покриви и покривни конструкции.

Компанията търси да присъедини към своя екип мотивирани и отдадени специалисти, с желание за учене и развитие в компанията.

Основна роля: Подпомагане на търговската дейност на фирмата, чрез изготвяне на оферти, ценообразуване и обработване на постъпили запитвания от клиенти.

Изисквания

• Средно или Висше образование
• Опит в изготвянето на търговска документация (оферти и договори)
• Умения за изграждане на ефективни отношения с колеги и клиенти;
• Висока компютърна грамотност: Excel

Отговорности

• Изготвя оферти и проектодоговори във връзка с постъпили запитвания от клиенти
• Предоставя необходимата информация за продуктите на компанията – характеристики, приложение и др.
• Контактува с клиенти за изясняване на детайлите по техни запитвания
• Съдейства на клиентите като идентифицира точно потребностите им и предлага най-подходящото за тях решение

Условия

Трудов договор с шест месечен изпитателен срок
Работно време: 08:30 – 17:00
Въвеждащо фирмено обучение
Развитие и подкрепа от компанията
Работа в приятен и сътрудничащ екип
Възнаграждение, което се увеличава, заедно с резултатите
Стартова заплата 1300 лв. нето
Актуализация на възнаграждението след три месеца

Ако проявявате интерес към нашето предложение, ще се радваме да ни изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 062К