Конкурси за работа

Специалист търговска администрация

Обява № 038D
Валидна до
Позиция Специалист търговска администрация

Нашият клиент „Бонев Софт Одитинг" ООД разработва, внедрява и поддържа софтуерни решения за управление, базирани на интегрираната система АЖУР® и използвани успешно от фирми, бюджетни предприятия и организации с идеална цел.

Изисквания

Висше/средно икономическо образование
Умения за работа с клиенти и водене на бизнес комуникация.
Познания за работа на ERP или сходни системи за управление на бизнеса.
Опит на подобна длъжност е предимство.
Познания по ЕКСЕЛ. (Майкросфт офис)

Отговорности

Като част от отдел Администрация, пред и следпродажбено обслужване на клиенти вие ще:

Отговаряте на запитвания на клиенти и предоставяте информация за продуктите от серия Ажур;
Изготвяте ценови оферти на клиенти;
Организирате заявки на клиенти за презентации, консултации и инсталиране на продуктите
Изготвяте фактури и протоколи за извършени услуги
Изготвяте месечни отчети за задължения на клиенти и при необходимост ще изпращате уведомителни писма
Отговаряте за ежемесечните отчети на търговските представители в страната
Извършвате допълнителни административни дейности свързани с организиране и координиране на срещи, насочване на телефонни обаждания, оформяне и изпращане на изходяща поща

Условия

Работа в утвърдена и стабилна компания с дългогодишна история. Фирмено обучение. Безсрочен трудов договор, твърдо месечно възнаграждение и допълнителни бонуси.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 038D