Специалист обработка на изображения и създаване на онлайн съдържание

Обява № 106К
Позиция Специалист обработка на изображения и създаване на онлайн съдържание

Нашият клиент е представител и вносител за България на водещи световни модни дизайнери.
Фирмата притежава верига от мултибранд магазини, както и няколко онлайн магазина и представя най – новите колекции на дизайнери като: FENDI, CELINE, BALENCIAGA, SAINT LAURENT и други.
Във връзка с развитието си компанията търси човек, който се вдъхновява от модата и смята, че светът на модата е вълнуващ и интригуващ.
Основната роля е свързана с визуално и идейно подпомагане на развитието на най – новия проект на компанията – техния трети онлайн магазин за детски дрешки и аксесоари на световни дизайнери

Изисквания

Предишен опит и умения за обравотване на снимки за уебсайтове и онлайн магазини: фото ретуш, обработка на изображения, отстраняване на дефекти, подобряване външния вид на снимките и подготовката им за публикуване онлайн и т.н..
Умения за работа с професионални програми за обработване на изображения
Отличен писмен английски език

Отговорности

1. Коригиране и оптимизиране на снимки за интернет магазин и социални мрежи и адаптиране към нуждите на сайтовете:
· подсилване на цветове, изсветляване на изображението.
· премахване на ненужни части, несъвършенства от снимките
· професионален ретуш и обработка снимки
· промяна размера (resize)
· смяна или премахване на фон и др.
2. Цялостно управление на съдържанието на сайта, създаване и адаптиране на текстове и описания на продуктите на английски език
3. Създаване на реклама за популяризиране на онлайн магазина: нюзлетъри, банери и др.
4. Подпомагане развитието на онлайн магазина
5. Отговаряне на запитвания относно продуктите на сайта
6. Съвместна работа с фотографи и стилисти

Условия

Много добра атмосфера на работа в екип от млади и ентусиазирани хора
Офис в идеален център на гр. София в близост до метеостанция
Възнаграждение 1200 лв. нето месечно
Стабилност и възможност за развитие
Креативна и вдъхновяваща работна атмосфера и работа с водещи брандове висша мода
Работно време: 09:00 - 17:00 с опции за промяна, според възможностите на служителите

Ако проявявате интерес към нашето предложение, ще се радваме да ни изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 106К .