Конкурси за работа

Специалист логистика, гр.София

Обява № 095S
Валидна до
Позиция Специалист логистика, гр.София

Нашият клиент е утвърдена на българския пазар от над 20г. чуждестранна компания в областта на вноса и продажбите на ВиК и климатизация, арматура, тръби, материали и елементи за отопление, с отлично развита система на продажби, складови бази и логистика в страната. Във връзка с разрастване на дейността си компанията търси Специалист логистика

Изисквания

Висше образование: икономическо и/или техническо
Професионален опит на подобна позиция в търговска или производствена компания – 2-4г
Владеене на английски език – писмено и говоримо
Много добра компютърна грамотност, опит с ERP система ще се счита за предимство

Отговорности
  • Планира и организира изпълнението на доставките за клиенти
  • Комуникира активно с търговски отдел за статуса на поръчките за клиенти
  • Поддържа и актуализира утвърдена база данни на лоялни доставчици.
  • Организира транспорта по вноса и износа във и извън ЕС по оптимален и рентабилен начин, проследява логистичния процес, изготвя необходимите документи
  • Подготвя необходимите митнически документи за внос/износ за държави извън ЕС
  • Участва в решаване на казуси във взаимодействието с доставчици и транспортни фирми
  • Работи с първични счетоводни документи;
  • Изготвя справки с актуална логистичната информация за ръководството.
Условия
Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна, утвърдена от над 20г. компания в екип от професионалисти.
Компанията предлага конкурентно възнаграждение и отлични условия на работа, трудов договор с пълно осигуряване, бонуси при постигнати резултати, трудова заетост без уикенди и официални празници.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография на synectica1@synecticaconsult.com