Конкурси за работа

Специалист качество

Обява № 022N
Валидна до
Позиция Специалист качество

Нашият клиент е млада, иновативна компания в сферата на хранително-вкусовата промишленост, сертифицирана по ISF Food, специализирана в производството на висококачествен био шоколад, съдържащ супер храни, който се продава на 27 пазара на 4 континента.
Във връзка с интензивното развитие на бизнеса , търсим амбициозен и мотивиран професионалист, който да работи като СПЕЦИАЛИСТ ПО КОНТРОЛ НА КАЧЕСТВОТО.

Изисквания

Завършено образование (хранително-вкусова промишленост);
Сертификация по HACCP и IFS;
Професионален опит като специалист/експерт качество -мин.1 година;
Познания в областта на технология на храните и изчисляване на хранителни стойности;
Работно ниво на владеене на английски език;
Добра компютърна грамотност - MS Office, отлично владеене на MS Excel, Интернет;
Аналитично мислене и способност за вземане на решения;
Отлични организационни умения;

Отговорности

Извършва ежедневен качествен контрол на произвежданите продукти според инструкции и процедури;
Осъществява входящ контрол върху качеството на всички суровини, материали и опаковки, според изискванията на различни стандарти за етикетиране;
Води и координира цялостната документация и процедури по HACCP; IFS, KOSHER, BIO, JAS;
Представя компанията пред БАБХ и други контролни органи по време на одити;
Подпомага износ към трети страни извън Европейския съюз;
Изготвя спецификации на продукти;
Изчислява на хранителни стойности;
Контролира за спазването на вътрешните разпоредби от страна на персонала;
Обработва рекламации от клиенти и към доставчици.

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в динамична, предприемаческа среда;
Отлична работна атмосфера и условия на труд.
Постоянна работа на трудов договор ,коректност в трудовите отношения;
Възнаграждение, съответстващо на отговорностите на позицията ,ваучери за храна;

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 022N.