Конкурси за работа

Специалист качество - гр. Чирпан

Обява № 094S
Валидна до
Позиция Специалист качество - гр. Чирпан

Нашият клиент „Бъдещност“ АД , гр. Чирпан е утвърдено и динамично развиващо се предприятие за проектиране, производство и продажби на хидравлични разпределители и компоненти с над 100г. история. Над 80% от продукцията на предприятието се изнася извън страната. Фирмата доставя хидравлично оборудване в Европа, Южна и Северна Америка, Близкия Изток, Австралия и Нова Зеландия.

Изисквания

• Висше техническо образование
• Професионален опит като специалист/експерт качество минимум 2-3г. в ISO 2001 2008. Умения за работа с трикоординатни измервателни машини, системи за измерване на кръглост, отклонения от праволинейност , цилиндричност и др.
• Много добър английски език — писмено и говоримо
• Предимство е опит в работа с ERP система

Отговорности

Отговаря за поддържането и развитието на въведените системи за качество.
Следи и отчита поддържането на необходимите нива на определените параметри на качество.
Осъществява входящ контрол върху качеството на всички суровини, материали и опаковки закупувани от дружеството.
Осъществява изходящ контрол, като изготвя и подписва нужната документация, съпътстваща готовия продукт в производството.
Подготвя, съгласува и съхранява необходимите документи във връзка с провежданите вътрешни одити
Информира мениджмънта за предприемане на действия за предотвратяване появата на несъответствия по отношение на стоки, продукция и персонал.
Контролира правилното съставяне и състояние на записите в системата за управление на качеството.

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в утвърдена на международните пазари, водеща в своя бранш компания. Отлична работна атмосфера и условия на труд. Възнаграждение, съответстващо на отговорностите на позицията и социален пакет, който включва и поемане на транспортни и квартирни разходи.

Предложението е валидно за кандидати от цялата страна. Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография по имейл [email protected], Ref.#: 094S