Конкурси за работа

Специалист търговска администрация /BACK OFFICE/

Обява № 103S
Валидна до
Позиция Специалист търговска администрация /BACK OFFICE/

Нашият клиент е компaния, лидер на българския пазар над 20 години във вноса и производството на ортопедични матраци, подматрачни рамки и аксесоари за съня във висок ценови сегмент. Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси: Специалист администриране на продажби ( ключови клиенти).

Изисквания

1. Висше образование
2. Професионален опит на подобна административно-търговска позиция минимум 2- 3 години 3. Предимство е опит в работа с търговски вериги в България
3. Компютърна грамотност: Word, високо ниво на Excel, Power Point
4. Познаване и владеене на складов софтуер, предимсто е опит с ERP

Отговорности

1. Води кореспонденция на български език с ключовите клиенти на компанията: търговски вериги, мебелни фирми и дистрибутори
2. Отговаря на запитванията на клиенти и партньори на компанията, следи наличности, следи за плащанията и изпълнението на поръчките
3. Изготвя периодични справки и отчети за продажбите към Търговски мениджър

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в утвърдена и стабилна компания. Много добри условия за работа, висока стартова заплата, бонусна система, трудов договор, спрямо българското законодателство.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 103S.