Конкурси за работа

Сервизен сециалист-ОВиК

Обява № 011N
Валидна до
Позиция Сервизен сециалист-ОВиК

За наш клиент, дистрибутор на водещи европейски фирми производители в областта на ОВиК съоръженията,търсим Сервизен сециалист-ОВиК.

Изисквания

Подходящо техническо образование (висше образование e предимство);
Професионален опит на сходна длъжност;
Работен английски език;
Компютърна грамотност;
Шофьорска книжка;

Отговорности

Извършва монтаж и пускане в експлоатация на ВиК съоръжения;
Извършва диагностика, ремонт и обслужване на водоснабдителни , канализационни съоръжения и инсталации;.
Осъществява профилактика, гаранционно и извънгаранционно обслужване;
Води отчет за извършени сервизни дейности и разходите по тях;

Условия

Позиция в стабилна компания;
Възнаграждение 1700-2000лв.(нето)
Отлични условия на труд;
Фирмен автомобил, служебен телефон и необходимото техническо оборудване;
Работа в екип от професионалисти;

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 11N.