Конкурси за работа

Ръководител химико-технологичен участък - град Чирпан

Обява № 086S
Позиция Ръководител химико-технологичен участък - град Чирпан

Нашият клиент „Бъдещност“ АД , гр. Чирпан е утвърдено и динамично развиващо се предприятие за проектиране, производство и продажби на хидравлични разпределители и компоненти с над 100г. история. Над 80% от продукцията на предприятието се изнася извън страната. Фирмата доставя хидравлично оборудване в Европа, Южна и Северна Америка, Близкия Изток, Австралия и Нова Зеландия.

Изисквания

• Висше техническо образование, предимство са специалности «Инженер еколог», Инженер- химик» в ХТМУ
• Професионален опит като технолог мин. 2-3г. на процеси «поцинковане» и «хромиране».
• Задълбочени познания в повърхностна обработка на детайли, нанасяне на покрития по галваничен /електролитен път/, технологиите на хромиране
• Използване на технически английски език

Отговорности

•Обезпечава функционирането и поддръжката на производствените инсталации за „поцинковане“ и „хромиране“
•Разработва технологична документация за извършването на процесите „хромиране“ и „поцинковане“
•Изготвя инструкции за експлоатация и поддръжка на технологичното оборудване
•Изготвя програми за извършване на производствените процеси
•Осигурява изискванията на системата за управление на околната среда
•Отговаря за контролирането на експлоатацията на пречиствателните съоръжения за производствени отпадъчни води

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна , водеща в своя бранш компания. Отлична работна атмосфера и условия на труд. Възнаграждение, съответстващо на отговорностите на позицията и социален пакет, който включва поемане на транспортни и квартирни разходи.
Предложението е валидно за кандидати от цялата страна.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 086S.