Конкурси за работа

Ръководител сервизна дейност

Обява № 033J
Валидна до
Позиция Ръководител сервизна дейност

Нашият клиент е голяма мултинационална търговска компания лидер в областта на ОВ, климатизация, ВиК и промишлена арматура. Компанията развива дейност повече от 20 години на българския пазар и има изградена търговска и сервизна мрежа в цялата страна.

Изисквания

• Висше техническо образование
• Опит на подобна позиция мин. 3г.
• Опит в управление на екип
• Добро владеене на английски език
• MS Office
• Шофьорска книжка

Отговорности

• Отговаря за цялостната сервизна дейност по поддръжка и ремонт на климатична техника
• Ръководи и изгражда екип от сервизни специалисти
• Организира работния процес на обектите и разпределя задачите между сервизните специалисти
• Отчита извършената дейност

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в голяма и стабилна компания. Трудов договор на пълно осигуряване. Много добро мотивиращо заплащане.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография, Ref.#: 033J, [email protected]