Конкурси за работа

Рецепционист/Фронт офис сътрудник

Обява № 086N
Валидна до
Позиция Рецепционист/Фронт офис сътрудник

За наш клиент, чуждестранен инвестиционен холдинг търсим" Рецепционист/Фронт офис, който да изпълнява административни задължения в помощ на управленския и професионалния състав.

Изисквания

Средно/висше образование;
Опит на сходна позиция е предимство;
Работно ниво на английски език;
Компютърна грамотност MS Office и интернет;
Отлични комуникативни и организационни умения, позитивно излъчване, отзивчивост, толерантно отношение към гости и колеги , възпитани маниери, представителен външен вид.

Отговорности

Посреща външни посетители и оказва необходимото съдействие;
Следи за спазване на установения посетителски режим;
Съдейства за осъществяване на връзка с вътрешните звена
в бизнес сградата;
Приема и предоставя информация – поща, телефонни обаждания, съобщения за гости и служители;
Проявява учтиво отношение и любезност към външни посетители и колеги за изграждането на положителен имидж на компанията.

Условия

Работа с млад и динамичен екип;
Постоянен трудов договор;
Много добро възнаграждение;
Работно място- офис на бул. „ Симеоновско шосе“

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 086N