Конкурси за работа

Регионален търговски представител - гр. Пловдив

Обява № 066S
Валидна до
Позиция Регионален търговски представител - гр. Пловдив

Нашият клиент е утвърдена от 25 г. чуждестранна компания в областта на доставяне на българската индустрия на цялостни решения за опаковане и компресорни системи. Партньорите на компанията са световно известни със своето качество фирми производители. Компанията търси да назначи подходящ кандидат за позицията Регионален търговски представител за продуктовите групи на опаковъчна техника за региона на гр. Пловдив.

Изисквания

Професионален опит в директни B2B продажби 2-4г
Висше техническо или икономическо образование
Шофьорска книжка- категория B;
Възможност за интензивно пътуване в поверения му регион;
Компютърна грамотност, MS Office;
Владеене на Английски език е предимство;
Познаване на индустрията в пловдивски регион е предимство;

Отговорности

• Отговаря за продажбите на предлаганите от компанията продуктови групи в областта на опаковъчните машини и консумативи
• Разширява пазарното присъствие и дела продажби на компанията чрез регулярни посещения на настоящи и потенциални клиенти в региона;
• Консултира клиентите в избора им на нови и настоящи продукти;
• Разработва пазарни стратегии за региона съвместно с регионален мениджър, търси нови клиенти, планира продажбите на месечна база;
• Изготвя регулярни отчети за дейността

Условия

Компанията предлага стабилност и работа в утвърден екип от професионалисти; Професионално развитие в съвместна работа с една от водещите компании на световния пазар за индустриални опаковъчни решения; Фирмено обучение от опитен ментор; Служебен автомобил и телефон; Постоянен трудов договор. Много добро възнаграждение с възможност за надграждане и бонусна схема, съобразена с постигнатите резултати;

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 66S