Конкурси за работа

Процесен инженер /Велико Търново/

Обява № Ref.#: 034S
Валидна до
Позиция Процесен инженер /Велико Търново/

Нашият клиент е бързо развиваща се иновативна компания, лидер в областта на производството на специални храни. Дейността на фирмата е експортно ориентирана, а продуктите й се разпространяват в над 20 страни в света.Във връзка с бързото разрастване на компанията, търсим доказан професионалист с компетенции на Процесен инженер/Технолог.

Изисквания

• Висше инженерно образование
• Опит на релевантна позиция в производство 2-4г.
• Работа с компютър Microsoft office, работа с ERP-система
• Английски или немски език : ниво B2

Отговорности

• Отговаря за организацията на дейностите в производствения процес и осигуряване на качествена продукция.
• Участва в създаването и одобряването на техническа и технологична документация в съответствие с производителността на оборудването и разработените разходни норми.
• Контролира спазването на технологията на производство, оборудване и необходимата екипировка;
• Извършва тестване на продукти, подобрява качеството им, предлага и разработва нови продукти
• Извършва контрол за спазването на изискванията на системата по качество и параметрите на работната среда.
• Участва в оперативното планиране на производството - нормиране по операции; нормиране и планиране на ресурси
• Изготвя анализи, отчети

Условия Възможност за професионална изява и развитие в стабилна компания с утвърдено име в пазарния сегмент. Много добро основно възнаграждение и работеща бонусна система, социални придобивки и поемане на транспортни разходи. Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected],Ref.#: 34S.