Конкурси за работа

Продуктов фотограф

Обява № 107K
Валидна до
Позиция Продуктов фотограф

Нашият клиент е представител и вносител за България на водещи световни модни брандове.
Фирмата притежава верига от мултибранд магазини, както и няколко онлайн магазина и представя най – новите колекции на дизайнери като: FENDI, CELINE, BALENCIAGA, SAINT LAURENT и други.

Изисквания

Разработване на концепции за подходящо визуално представяне и създаване на високо-качествени продуктови изображения
Заснемане на отделните артикули и обработване на изображенията за изчистване на евентуални първични несъвършенства

Отговорности

Предишен професионален опит в областта на продуктовата фотография
Опит в работа със специлизиране фотографска и осветителна техника
Опит с програми за обработване на изображения
Интереси в областта на модата

Условия

Много добра атмосфера на работа в екип от млади и ентусиазирани хора.
Офис в идеален център на гр. София в близост до метеостанция.
Възнаграждение 1200 лв. нето месечно.
Стабилност и възможност за развитие
Креативна и вдъхновяваща работна атмосфера и работа с водещи брандове висша мода
Работно време: 09:00 - 17:00

Ако проявявате интерес към нашето предложение, ще се радваме да ни изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 107K .