Конкурси за работа

Продуктов специалист „Пневматика“.

Обява № 001N
Валидна до
Позиция Продуктов специалист „Пневматика“.

Клиентът ни, БИБУС БЪЛГАРИЯ ООД е българо-швейцарска компания, част от семейството на BIBUS Group, семейна компания, управлявана от трето поколение на семейство BIBUS.
Днес групата е представена 29 държави в Европа и е водещ доставчик на продукти и решения в областите хидравлика, пневматика, мехатроника, технология за околната среда.
БИБУС БЪЛГАРИЯ ООД е основана през 2007г. и се налага на българския пазар като водеща компания за инженеринг, услуги и логистика.
Във връзка с разширяване на дейността и увеличеният обем работа търсим“ Продуктов специалист“ за направление „Пневматика“.

Изисквания

Висше ТЕХНИЧЕСКО образование - Хидравлика и Пневматика, Мехатроника, Автоматизация, Машинен инженер;
Предишен опит в дейности по офериране и продажба на технически продукти е предимство;
Опит в областта на търговията или маркетинга е предимство;
Добър работен английски език;
Отлична компютърна подготовка - MS Office, Internet;
Комуникативност, проактивност, организираност, ориентиране към резултата.

Отговорности

Осъществява кореспонденция и комуникация с контрагенти на дружеството;
Извършва технически консултации на клиенти за продуктите по телефон от офис;
Изготвя оферти и разработва детайлите към тях за клиентите на фирмата;
Участва в екип при разработване на цялостни системни решения;
Обслужва клиенти в офиса;
Прави посещения при “малки” клиенти с цел представяне на пневматични продукти;
Събира, обработва и съхранява информация и документация.

Условия

Възможност за професионална изява в утвърдена компания;
Отлични условия на работа в амбициозен екип;
Офис в удобна и комуникативна локация;
Петдневна работна седмица с 8 часов работен ден;
Професионално обучение;
Финансово стабилен и коректен работодател;
Трудов договор и конкурентно възнаграждение;
Твърда заплата + бонусна схема + допълнително здравно осигуряване.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 001N