Конкурси за работа

Помощник ръководител склад

Обява № 039S
Валидна до
Позиция Помощник ръководител склад
Кратко описание на фирмата ПОМОЩНИК РЪКОВОДИТЕЛ СКЛАД Нашият клиент е утвърдена от над 15г. компания в България - вносител и производител на луксозно домашно обзавеждане. Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси: Помощник ръководител склад.
Изисквания

Висше/ средно образование
Професионален опит на подобна позиция минимум 2г.
Познава реда и изискванията за транспортиране на материали и стоки
Добра компютърна грамотност: WORD, владеене на складов софтуер.
Шофьорска книжка

Отговорности

Взима участие в планиране, организиране и контролиране складовите наличности и доставките на стоки;
Приема заявки и следи за складовите наличности
Участва в организация на периодични инвентаризации
Дава предложения за оптимизиране на транспорта на фирмата
Координира и контролира транспортната дейност от склада
Отговаря за организирането и участва при необходимост в товаро-разтоварните дейности в склада.
Организира правилното приемане и съхранение на стоките в склада
Следи и контролира качеството и количеството на експедираната стока;
Следи за наличието, правилното попълване и съхранението на складовите документи;
Следи за поддържането на чистота в склада;
Изготвя справки и отчети за нуждите на ръководството.

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в утвърдена и стабилна компания. Много добри условия за работа, много добро стартово възнаграждение и бонусна система в съответствие с резултатите.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected],Ref.#: 040D