Конкурси за работа

Офис мениджър

Обява № 037V
Валидна до
Позиция Офис мениджър

Нашият клиент е външнотърговска компания специализирана в областта на енергетично оборудване за новите енергийни източници и международната търговия с телекомуникационно оборудване за безопасност и сигурност на авиацията, индустрията и добива на полезни изкопаеми. Във връзка с разрастването на дейността си и увеличаване на обема на офисните дейности, компанията търси опитен професионалист за позицията "ОФИС МЕНИДЖЪР".

Изисквания

· Опит на административна длъжност - минимум 5 години

· Опит в управление на документооборот - организация и архивиране на документи по приоритети - клиенти, доставчици, институции и др.

· Опит и познания в работата със системи за управление на качеството (ISO)

· Владеене на английски език писмено и говоримо на високо ниво позволяващо изготвяне на бизнес кореспонденция и вербална комуникация с бизнес партньори

· Отлична компютърна грамотност - MS Office и Internet

· Опит в работата с първични счетоводни документи и търговски договори

· Шофьорска книжка и шофьорски опит

Отговорности

Управлява всички административни дейности в офиса

Управлява документооборота в компанията

Подържа отношения с българските институции и министерства с които компанията взаимодейства

Контролира своевременното изготвяне на необходимата документация по договорите с бизнес партньорите

Условия

Възможност за професионална изява и развитие в стабилна и просперираща външнотърговска компания с утвърдено име в пазарния сегмент.

Много добра основна заплата и стимулираща бонусна система в съответствие с приноса по отделните дейности

Фирмен автомобил и социални придобивки.

Стандартно работно време и нормална работна седмица

Работно място в района на Военномедицинска академия

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected],
Ref.#: 037V