Конкурси за работа

Младши инженер продажби /В2В, индустриални продукти/

Обява № 90N
Позиция Младши инженер продажби /В2В, индустриални продукти/

Нашият клиент е компания, утвърдена на чуждестранния пазар на индустриални продукти.
За тях в момента търсим кандидат за позиция " Инженер продажби" за работа с клиенти от офиса им в гр. София.

Изисквания

Бакалавърска или магистърска степен в технически университет;.
Изключително предимство е инженерно образование по хидравлика и пневматика;
Търговски опит ще се счита за предимство мин 1 г.
Владеене на английски език на добро работно ниво;
Много добра компютърна грамотност- MS Word, Excel;
Умения за устна и писмена комуникация, грамотност

Отговорности

Консултира клиентите, анализира техните потребности и предлага оптимални решения;
Договаря цени и условия, изготвя оферти, поръчки и техническа документация;
Приема, обработва, систематизира и предава информация по телефон, имейл;
Изпълнява административни задачи, когато е необходимо.

Условия

Работа в комфортен офис в добра работна среда;
Отлично стартово възнаграждение плюс бонусна система.
Стандартно работно време,
Задълбочени продуктови обучения;
Визможности за развитие.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, ще се радваме да ни изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, 90N