Конкурси за работа

Мениджър продажби на софтуерни продукти

Обява № 100J
Валидна до
Позиция Мениджър продажби на софтуерни продукти

Нашият клиент CSDC (Computer Software Development Company Ltd) е фирма за разработване на компютърен софтуер, основана през 2001 г. в София.
Дейността на компанията включва изпълнението на аутсорсвани софтуерни проекти за европейски компании, създаването и внедряването на собствени софтуерни продукти. Компанията е и изключителен представител на европейски компании предлагащи софтуерни решения.

Изисквания

• Висше образование
• Опит в продажба на софтуерни продукти мин. 2г.
• Умения за презентиране и водене на преговори
• Много добри компютърни умения
• Много добро владеене на английски език писмено и говоримо

Отговорности

• Представяне на софтуерните продукти и решения на компанията пред клиенти
• Изграждане и поддържане на дългосрочни професионални взаимоотношения с потенциални и настоящи клиенти
• Изготвяне на оферти, водене на преговори с клиенти , договаряне на условия;
• Сключване на договори за продажба на софтуерни продукти;
• Провеждане на презентации, организиране на семинари, участие в специализирани изложения.

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна и иновативна ИТ компания. Служебен телефон, лаптоп. Много добро възнаграждение, бонусна система.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография по имейл:[email protected], Ref.#: 100J