МЕНИДЖЪР НАУЧНА И РАЗВОЙНА ДЕЙНОСТ/ клинични проучвания в областта на козметиката/

Обява № 102N
Позиция МЕНИДЖЪР НАУЧНА И РАЗВОЙНА ДЕЙНОСТ/ клинични проучвания в областта на козметиката/
Кратко описание на фирмата Нашият клиент Институт за Клинични Експертизи - България АД (И.К.Е. България) е част от световната И.К.Е. група със седалище Лион, Франция. Институтът е първият в света център за клинични проучвания в областта на козметиката с предмет на дейност прилагане на клинични тестове за безопасност и ефикасност на козметични продукти. Във връзка с разширяването на дейността, компанията търси опитен професионалист за длъжността опитен" Мениджър научна и развойна дейност".
Изисквания Висше образование -предимство е в областта на биология и фармация; Професионален опит в областта на биологията, фармацията, козметология; Сериозен опит в организиране и ръководене на клиничните проучвания; Опит в ръководене на научни екипи; Френски и/или английски език на добро работно ниво; Добро владеене на MS Outlook, MS Word и MS Excel, Internet.