Конкурси за работа

Мениджър Ключови Клиенти

Обява № 005J
Валидна до
Позиция Мениджър Ключови Клиенти

Нашият клиент е мултинационална компания специализирана в производството на хранителни продукти. Фирмата има търговски представителства и производствени центрове в над 40 страни, където се произвеждат и предлагат различни продукти с гарантирано високо качествто.

Изисквания

• Висше образование
• Опит на подобна позиция мин. 5г. в сектор хранителни продукти
• Много добро владеене на английски език писмено и говоримо
• Много добри компютърни умения
• Шофьорска книжк

Отговорности

• Изготвя годишни и месечни прогнози за продажбите (по клиенти, продукти, времеви периоди)
• Контолира изпълнението на месечните/годишни планове за продажби, в рамките на предварително одобрените и съгласувани търговски бюджети.
• Приема поръчки от ключови клиенти, следи за навременните плащания
• Изготвя регулярни отчети по продажбите
• Отговаря за ефективното въвеждане на нови продукти на пазара
• Следи и контролира директно работата на ключови клиенти, дистрибутори, фирми за мърчандайзинг услуги.

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна и развиваща се компания. Служебен автомобил, телефон, лаптоп. Много добро възнаграждение, бонусна система.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете
автобиография на e-mail:[email protected]
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна
конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно
изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат
поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 да
извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.