Конкурси за работа

Мениджър екип - медицински представители

Обява № 023K
Валидна до
Позиция Мениджър екип - медицински представители

Нашият клиент е търговска компания, предлагаща OTC продукти, хранителни добавки и медицински продукти с насочено действие за подобряване на здравословното състояние на хората.

Изисквания

Предишен опит на сходна позиция във фармацевтичния сектор – мин. 4 години;
Опит и познания на пазара с ОТС продукти и хранителни добавки, предишен опит в работа с лекари;
Отлични умения за водене на преговори, презентиране, управленски, комуникативни умения;
Шофьорска книжка – категория B;

Отговорности

Ръководи малък екип от медицински представители;
Отговаря за изготвяне и проследяване на план за работата на медицинския екип в няколко региона в България;
Контролира работата на медицинските представители, следи за изпълнение на целите и постигане на резултатите;
Обучава, мотивира и развива представителите на екипа;
Представлява компанията на конгреси, специализирани изложения и събития;
Изготвя справки, анализи и препоръки, касаещи дейността;
Организира регионални срещи;
Участва в регионални и национални форуми – симпозиуми, конференции, обучения;
Проучва и следи динамиката на пазара

Условия

Отлични възможности за професионална реализация и развитие в утвърдена компания с дългогодишен опит на българския пазар.
Мотивиращо възнаграждение, бонусна система, обвързана с резултатите. Служебен автомобил, телефон, компютър.
Заплата: 3200 - 3600 бруто.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 023K.