Мениджър бизнес развитие на проекти / ОВиК, ВиК, Промишлена арматура и др/

Обява № 094S
Позиция Мениджър бизнес развитие на проекти / ОВиК, ВиК, Промишлена арматура и др/

Нашият клиент е утвърдена от над 20 г. чуждестранна компания в областта на вноса на българския пазар на продуктови решения в областта на промишлени решения, арматура, ОвиК, ВиК за изграждане на обекти в промишлено и гражданско строителство Компанията работи със световно известни със своето качество фирми производители. Във връзка с развитие на дейността си, компанията търси да назначи подходящ кандидат за нова позиция:
Мениджър бизнес развитие на проекти / ОВиК, ВиК, Промишлена арматура/.

Изисквания

• Техническо образование – релевантно в областта на промишлено и гражданско строителство, ОвиК, ВиК
• Опит на мениджърска позиция в областта на работа с доставчици и изпълнители на обекти, работа с клиенти , коодинация на работата на обекти – минимум 5 години;
• Добро владеене на работен английски език.;
• Умения за изграждане и поддържане на клиентска база данни /по обекти и клиенти /систематично планиране и организиране, внимание към детайла/;
• Отлични комуникационни умения за изграждане и поддържане на отношения с колеги; партньори

Отговорности

• Анализира, актуализира и систематизира информацията от всички обекти, в които фирмата участва със свои продукти;
• Извършва мониторинг на присъствието на продуктовата гама на компанията в проектите / ключови обекти в гр. София/;
• Инициира възможности за разширяване на портфолиото на продукти и системи на компанията в изпълнението на обектите.
• Извършва техническа консултация на партньори, колеги, клиенти относно етапите на приложение и техническите характеристики на продуктите на компанията.
• Утвърждава компанията като предпочитан доставчик в България на продукти и системи, за промишлени и граждански строителни обекти и проекти

Условия • Възможност за професионална изява и развитие в перспективно развиваща се чуждестранна компания в широк пазарен сегмент. • Компанията предлага стабилност и работа в утвърден екип от професионалисти. Фирмена обмяна на опит в друго дъщерно дружество на компанията в чужбина. Много добро възнаграждение с възможност за надграждане и бонусна система, съобразена с постигнатите резултати; Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com,Ref.#: 094S .