Конкурси за работа

Маркетинг специалист

Обява № 021S
Валидна до
Позиция Маркетинг специалист

Нашият клиент е утвърдена международна компания в областта на продажбите на индустриални продукти – компресори, опаковъчна техника, консумативи и резервни части. За централния си офис в София компанията търси Маркетинг специалист.

Изисквания

Висше икономическо образование – специалност „Маркетинг” е предимство.
Опит в разработване, планиране и анализ на маркетингови активности – мин - 2 г.
Много добър писмен и говорим английски език.
Много добри дигитални умения, опит в работа с WEB сайт, с ERP система, предимство е известен опит в web design.

Отговорности

Участва в изработването, управлява и прилага цялостната годишна маркетингова стратегия за развитие на марките в България. Участва в изготвянето на годишен маркетингов бюджет.
Провежда и анализира пазарни проучвания и анализи за оценка на пазарния потенциал, и пазарните тенденции.
Измерва и анализира ROI, KPI след проведените маркетниговите кампании
Осъществява постоянни контакти с партньорите доставчици в Германия
Изготвя презентации, подготвя рекламни материали, организира участието на компанията в изложения
Планира и провежда он лайн маркетингови активности.

Условия

Възможност за професионална изява и дългосрочно развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
Много добро възнаграждение и социален пакет.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 021S .