Конкурси за работа

Личен асистент на управителя - град Варна

Обява № 064S
Валидна до
Позиция Личен асистент на управителя - град Варна

Нашият клиент е утвърдена от 20 години телекомуникационна компания със стабилно развитие в предоставянето на широк кръг интегрирани телекомуникационни услуги и решения за потребителите /интернет, телевизия, видеонаблюдение и др/.

Изисквания

Висше образование
Професионален опит на позиция личен асистент или офис асистент - минимум 3-5 години
Отличен английски език
Отлични умения за компютър – Word, Excel, Internet
Много добри организационни и комуникативни умения

Отговорности

Подпомага Управителя в организацията и контрола на ежедневните оперативни задачи и дейности в компанията.
Води стриктна бизнес кореспонденция на английски и български език
Организира, координира и следи служебния график на Управителя (срещи, пътувания, текущи задачи, резервации и други).
Асистира и подпомага офис дейностите.
Осигурява необходимата за Управителя информация и документи.
Координира ежедневно работата си с тази на останалите екипи във фирмата

Условия Възможност за професионална изява в утвърдена , стабилна компания. Много добро възнаграждение с възможност за надграждане. Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com, Ref.#: 064S .