Координатор обслужване на клиенти /застрахователни, кредитни , финансови продукти/, гр.София

Обява № 86S
Позиция Координатор обслужване на клиенти /застрахователни, кредитни , финансови продукти/, гр.София

Нашият клиент е дъщерно дружество на чуждестранна европейска компания в областта на застрахователно, осигурително и кредитно консултиране и посредничество. Във връзка с разрастването на компанията, търси „Координатор администрация на /застрахователни, кредитни, финансови продукти/.

Изисквания
  • Висше образование
  • Опит на подобна административна позиция - 2г. Предимство е професионален административен опит в банкова, застрахователна или осигурителна сфера.
  • Много добри компютърни умения- Word, Excell
  • Много добро владеене на английски език
Отговорности
  • Администрира услугите по кредитно, застрахователно и осигурително посредничество, предоставяни от компанията
  • Извършва администрирането на необходимите документи, свързани с кредитни, осигурителни и застрахователни продукти
  • Съдейства за обслужването и изпълнението на сключени договори с подготовка на необходимите документи , уточнява детайлите, като поддържа комуникация с клиенти и партньорски компании /устно и писмено/;
  • Въвежда и обработва данни за клиентските договори в оперативната платформа на компанията, като генерира периодично справки за нуждите на мениджмънта на компанията;
Условия

Възможност за професионална изява в перспективно развиваща се чуждестранна компания в пазарния сегмент. Много добро възнаграждение и възможност за надграждане.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на synectica1@synecticaconsult.com,Ref.#: 86S .