Конкурси за работа

Координатор логистика и търговия

Обява № 091J
Валидна до
Позиция Координатор логистика и търговия

Нашият клиент е търговска компания работеща в сферата на преработка, съхранение, транспортиране и търговия със зърно и селскостопански продукти.

Изисквания

• Висше икономическо образование. Възможно е студент последен курс на обучение.
• Добър писмен и говорим английски език
• Предишен опит не е необходим
• MS Office
• Мотивация за обучение и развитие в областта на „Логистиката“

Отговорности

• Контрол и организация по изпълнението на договорите с клиентите на фирмата
• Изготвяне и оформяне на справки за движението на стоките
• Следене на складовите наличности
• Работа със спедиторски и транспортни фирми
• Контакт с началник складовете на базите на фирмата в страната

Условия Фирмено обучение. Възможност за професионална реализация и развитие в сферата на логистиката. Много добри условия на работа, мотивиращо заплащане. Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография [email protected],Ref.#: 091J