Конкурси за работа

Конструктор

Обява № 025S
Валидна до
Позиция Конструктор

Нашият клиент „Бъдещност“ АД , гр. Чирпан е модерно, развиващо се предприятие за проектиране, производство и продажби на хидравлични разпределители и компоненти с над 100г. история. Над 80% от продукцията на предприятието се изнася извън страната. Фирмата доставя хидравлично оборудване в Европа, Южна и Северна Америка, Близкия Изток, Австралия и Нова Зеландия.
Във връзка с развитието си, компанията търси "Конструктор на леярска екипировка / хидравлични продукти / нестандартно оборудване

Предложението е валидно за кандидати от цялата страна, като се предлага съдействие и поемане на разходи за преместване.

Изисквания

Висше образование – машинен инженер или друга подходяща специалност;
Опит и добри умения в проектирането и работата с инструментална екипировка (шприцформи и щанцови инструменти), специална инструментална и технологична екипировка, апарати и приспособления е предимство;
Умение за работа с технически чертежи;
Отлични умения за работа с CAD/CAM системи за проектиране (Auto Cad, SolidWorks), както и MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint);
Познаване на ISO 9001:2008 или друг необходим стандарт за качество

Отговорности

Проектира и чертае леярски инструменти за отливане на детайли за хидравлични продукти със Solid Works, Pro engineer, Autocad.
Разработва технологичната документация и контролира производството на инструменталната екипировка със спазването на изискващите се клас на точност, допуски и др.
Извършва проектиране на инструментална екипировка в съответствие с изискванията за нова и произвежданата вече продукция, технологията на производство и наличните машини, използваните материали, суровини и възли
Коригира и одобрява прототипи.
Търси и предлага творчески възможности за решаване на възникналите проблеми.
Внедрява в производството нови модели на леярски инструменти за отливане на детайли
Участва и съдейства за монтажа и изпитванията и настройката на новите модели на леярски инструменти за отливане на детайли;

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие във стабилна , водеща в своя бранш компания , поставила си амбициозната цел да работи на световно ниво. Отлична работна атмосфера и условия на труд. Много добро възнаграждение, съответстващо на отговорностите на позицията и социален пакет, който включва поемане на транспортни и квартирни разходи.