Конкурси за работа

Инженер - търговец

Обява № 096S
Валидна до
Позиция Инженер - търговец

За наш клиент мултинационална технологична компания, която разработва и произвежда иновативни решения в областта на водните технологии /помпи/ за сградни инсталации търсим опитен инженер продажби.

Изисквания

Висше образование- машинен инженер;
Търговски опит с индустриални корпоративни клиенти;
Опит в сферата на процесната автоматизация е предимство;
Компютърна грамотност - MS Office, Internet
Английски език на добро работно ниво;
Шофьорска книжка и възможност за командировки в страната и чужбина

Отговорности

Отговаря за продажбите на определената продуктова група на компанията в България

Осъществява комуникация с настоящи и нови клиенти с цел промотиране на продуктите и решенията на компанията; Разработва и поддържа клиентска база данни.

Отговаря за обработката и внедряването на проекти на компанията при настоящи и нови клиенти – от техническо решение, техническа спецификация до определяне на цени

Изготвя оферти и води преговори с клиенти /дилъри, строителни фирми, крайни клиенти/

Следи за продуктовите новости, тенденции и развитието на пазара

Участва в изложения на продукти в сегмента водни технологии за сградни инсталации

Участва в повеждането на продуктови обучения и семинари с клиенти

Извършва периодични отчети за дейността си в СРМ системата на компанията

Условия

Стартово възнаграждение 2500 - 3000 лв(бруто);
Стимулираща бонусна система;
Допълнителен социален пакет;
Възможност за професионално развитие в чуждестранна компания с ясни стандарти за работа;
Дългосрочна програма за фирмени обучения
Служебен автомобил / и за лично ползване/, телефон, лаптоп;
Корпоративна култура, която насърчава иновациите и развитието;
Работа в сплотен и динамичен екип

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография по имейл: [email protected], Ref.#: 096S