Конкурси за работа

Графичен дизайнер

Обява № 090V
Валидна до
Позиция Графичен дизайнер

Нашият клиент е голяма международна фирмена група, специализирана в областта на маркетинга, дистрибуцията и логистиката на индустриални продукти. Компанията е с над 25 години опит в България и чужбина и богато продуктово портфолио, включващо водещи световни марки. Във връзка с разрастването на дейността си и реализирането на маркетинговата и търговската политика, компанията търси опитен професионалист за позицията Графичен дизайнер.

Изисквания

Образование – висше / средно специално образование
Опит в участието и реализацията на проекти за дизайн, предпечатната подготовка и художествено оформление на рекламно-информационни материали
Компютърна грамотност – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Page Maker, Quark Express, CorelDraw, MS Office

Отговорности

Изготвяне и дизайн на рекламни брошури, печатни материали и други рекламни визии
Предпечат на брошури, опаковки, плакати, етикети и други печатни материали
Обработка на снимки и графични изображения
Проверка и контрол на материалите за печат
Работа по възложени задания, съобразно указанията на съответния Маркетинг Мениджър и съгласувано с Мениджър Дизайн

Условия

• Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
• Много добро основно възнаграждение и стимулираща бонусна система.
• Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография на [email protected], Ref.#: 090V