Конкурси за работа

Бранд Мениджър

Обява №
Валидна до
Позиция Бранд Мениджър

Нашият клиент е компания с над 15 години успешно развитие на българския пазар. Компанията притежава популярна верига магазини за представяне на премиум брандове дамски и мъжки облекла и аксесоари към тях. Във връзка с развитието на веригата магазини и разрастването на предлаганото портфолио от марки, компанията търси опитен професионалист за позицията Бранд мениджър - луксозни дрехи и аксесоари.

Изисквания

∙ Университетска степен по маркетинг, икономика или друго подходящо образование

∙ Опит над 3г. в областта на продажбите и маркетинга в сектора на модата е предимство

∙ Много добра комуникативност и инициативност

∙ Отлично владеене на английски език

∙ Добра компютърна грамотност

∙ Точност в обработката и анализа на данните

Отговорности

• Мониторинг и анализ на пазарните тенденции, нуждите на потребителите и ефективността на конкурентите за различните марки

• Изработва съгласувано с мениджмънта и прилага цялостна годишна търговска и маркетингова стратегия за развитие и разширение на бизнеса по региони, брандове и категории продукти.

∙ Предлага и ръководи развитието на инициативите за разширяване на портфолиото на марките и новите продукти

∙ Изготвя планове за продажби и маркетингови активности

∙ Планира и организира рекламните дейности

∙ Координира продажбите за идентифициране на потенциала на марките и прилага коригиращи мерки, когато е необходимо

∙ Развива имиджа на марките

Условия

• Възможност за професионална изява в стабилна и развиваща се компания с утвърдено име в пазарния сегмент.

• Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера

• Много добра основна заплата и атрактивна бонусна система.

• Интересна и предизвикателна работа в млад екип