Конкурси за работа

Администратор онлайн магазин (фотограф)

Обява № 080K
Валидна до
Позиция Администратор онлайн магазин (фотограф)

Нашият клиент е мултибранд верига от бутици, предлагаща богато разнообразие от колекции на водещи световни дизайнери. Познавайки модните тенденции за сезона и непрекъснато проучвайки какво се случва в динамичния свят на модата, компанията печели и най-взискателните клиенти. За своя онлайн магазин за детски стоки, фирмата търси мотивирани специалисти.

Изисквания

Предишен опит на подобна позиция в областта на електронната търговия
Готовност и желание за обслужване на клиенти (онлайн)
Интереси и познания в областта на фотография и продуктово заснемане
Интереси в света на модата
Компютърна грамотност: използване на Corel Draw, Photo shop за изображенията на продуктите

Отговорности

Заснемане на отделните артикули, обработване и публикуване на изображенията, съобразно критериите за представяне на продуктите
Поддържане и обновяване съдържанието на електронния магазин /вкл. цени, отстъпки/ и актуализиране на изображенията на продуктовата гама своевременно в административен панел
Обработване и отговаряне на запитвания на клиенти, при необходимост информиране, консултиране, разширяване на продажбата с допълнителни подходящи за клиента продукти.
Контакт с клиента, след получаване на поръчка за уточняване на доставката и получаване на потвърждение.
Поддържане на актуална информацията в сайта: актуализиране на цени, продукти, промоции и др.
Администриране на електронния сайт на компанията и социалните мрежи.

Условия

Компанията предлага възможност за присъединяване към екип от креативни и ентусиазирани професионалисти.
Приятелска атмосфера. Офис в идеален център на гр. София.
Възнаграждение 1000 -1200 лв. нето месечно възнаграждение.
Постоянна работа с трудов договор.
Работно време: 09:00 -17:00/ 10:00 - 18:00/ 11:00 – 19:00.