Конкурси за работа

Администратор база данни

Обява № 025N
Валидна до
Позиция Администратор база данни
Кратко описание на фирмата За наш клиент, лидер в областта на дистрибуцията и логистиката на индустриални продукти търсим да назначим отговорен и мотивиран професионалист на позиция Администратор база данни.
Изисквания

Висше образование;
Опит в проектиране и разработване на база данни - мин. 1 г.;
Опит придобит в търговски или логистични компании ще се приеме за предимство;.
Познания за бази от данни MS SQL;
Познаване на ERP Microsoft Dynamics (NAV, AXAPTA, 365);
Много добро работно ниво на владеене на английски език;
Мотивация, аналитичност и добри комуникативни умения.

Отговорности

Разработва и администрира база данни, създадени по вътрешно задание на фирмата;
Извършва актуализация, импортиране и настройки на номенклатурите в съответните бази данни;
Извършва администриране на Microsoft SQL Server, Microsoft Windows Server и ERP система на компанията(AXAPTA), ;
Подпомага потребителите от всички звена на компанията за работата свързана с ERP системата и интегрираните системи;
Валидира промените в основните данни свързани с актуализация, импортиране и настройки на номенклатури - артикули, клиенти, доставчици и др.;
Отстранява неизправности и разрешаване на проблеми, свързани с базата данни; Анализира големи набори от данни за идентифициране и коригиране на несъответствия и аномалии в базата;
Участва в IT проекти свързани с внедряване на нови системи, тестове на персонализации и предварителна обработка на данните;
Регистрира годишните складови инвентаризации в ERP системата;

Условия

Възможност за дългосрочна реализация в стабилна и просперираща компания;
Стартова заплата 2500-2700лв.(нето) плюс бонуси;
Социални придобивки-допулнително здравно осигуряване, ваучери за храна , транспорт, карти за сортуван;
Професионална работна среда, където изпълнението и успехът са наистина възнаградени