Конкурси за работа

Junior Brand Manager

Обява № 098V
Валидна до
Позиция Junior Brand Manager

Нашият клиент е голяма компания, специализирана в областта на маркетинга и дистрибуцията на бързооборотни хранителни и нехранителни продукти. Компанията е с над 25 години опит в България и чужбина и богато продуктово портфолио, включващо водещи световни марки. Във връзка с разрастването на дейността си и реализирането на маркетинговата и търговската политика, компанията търси мотивирани млади професионалисти за позицията - "JUNIOR BRAND MANAGER".

Изисквания

• Висше образование - Maркетинг или другo релевантно за позицията
• Опит в областта на продуктовия маркетинг - минимум 1 година
• Опит в продуктовия маркетинг, в сферата на бързооборотните хранителни или нехранителни продукти ще се счита за предимство
• Много добро владеене на английски език
• MS office

Отговорности

• Подпомага Бранд Мениджъра в дейностите свързани с развитие на брандовете.
• Участва в изготвянето маркетингови бюдежти, планирането на маркетинговите активности и съблюдава тяхното изпълнение
• Следи и анализира пазара и конкуренцията
• Участва в процеса по ценообразуване и формирането на продуктовите гами
• Контактува с доставчиците и производителите на брандовете, с които работи
• Следи за наличността на продуктите, тяхната обръщаемост и изготвя периодични анализи
• Участва в разработването на необходимите POS материали

Условия

• Възможност за професионална изява и развитие в стабилна и развиваща се компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
• Много добро стартово основно възнаграждение /1700лв.бруто по трудов договор/ и много атрактивна стимулираща бонусна система.
• Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера.